Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wilburn

Është emri yt Wilburn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wolfram, Welborne, Wiellaburne, Welborn, Wellburn, Welburn, Wulfram, Walbron
Vajza me tinguj të ngjashëm:Walaiporn, Wolferina
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 855 Wilburn's në Facebook. Pozicioni #38204
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1910
Komente nga WilburnPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wilburn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wilburn? Voto për emrin tënd