Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wolfram

Është emri yt Wolfram? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Wulfram
Djem me tinguj të ngjashëm:Welborne, Wiellaburne, Wilburn, Welborn, Wellburn, Welburn, Wulfram, Walbron
Vajza me tinguj të ngjashëm:Walaiporn, Wolferina
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 940 Wolfram's në Facebook. Pozicioni #35693
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat boy
Komente nga WolframPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wolfram? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wolfram? Voto për emrin tënd