Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Wolferina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Wolferina.
Është emri yt Wolferina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ujk
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Wolfhard
Djem me tinguj të ngjashëm:Wolfram, Welborne, Wiellaburne, Wilburn, Welborn, Wellburn, Welburn, Wulfram
Vajza me tinguj të ngjashëm:Walaiporn
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:
Komente nga WolferinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wolferina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wolferina? Voto për emrin tënd