Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Winimar

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Winimar.
Është emri yt Winimar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mik
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Wemmer
Djem me tinguj të ngjashëm:Wainer, Wiemer, Wimer, Wemmer, Wennemar, Winnimar, Wymer, Wimor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wiemeria, Winner, Wenna Mayara
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:
Komente nga WinimarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Winimar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Winimar? Voto për emrin tënd