Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Wemmer

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Wemmer.
Është emri yt Wemmer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I famshëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Wemmarus, Wennemar, Winimar, Winnimar
Djem me tinguj të ngjashëm:Wainer, Wiemer, Wimer, Wennemar, Winnimar, Wymer, Winimar, Wimor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wiemeria, Winner, Wenna Mayara
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Wemmer's në Facebook. Pozicioni #670653
Kategoritë:
Komente nga WemmerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wemmer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wemmer? Voto për emrin tënd