Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Wiemer

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Wiemer.
Është emri yt Wiemer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përleshje
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Wimer
Djem me tinguj të ngjashëm:Wainer, Wimer, Wemmer, Wennemar, Winnimar, Wymer, Winimar, Wimor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wiemeria, Winner, Wenna Mayara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Wiemer's në Facebook. Pozicioni #1484035
Kategoritë:
Komente nga WiemerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wiemer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wiemer? Voto për emrin tënd