Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Wimer

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Wimer.
Është emri yt Wimer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përleshje
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Wiemer, Wiemeria, Wimering, Wimerke
Djem me tinguj të ngjashëm:Wainer, Wiemer, Wemmer, Wennemar, Winnimar, Wymer, Winimar, Wimor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wiemeria, Winner, Wenna Mayara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Wimer's në Facebook. Pozicioni #669684
Kategoritë:
Komente nga WimerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wimer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wimer? Voto për emrin tënd