Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Volney

Është emri yt Volney? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Valen, Valon, Vilhelm, Vallen, Velin, Valin, Vollin, Valena
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vilma, Violina, Vilina, Valene, Velma, Vy Lam, Vilin, Valyn
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 245 Volney's në Facebook. Pozicioni #93675
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1888
Komente nga VolneyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Volney? Voto për emrin tënd


Është emri yt Volney? Voto për emrin tënd