Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ukko

Është emri yt Ukko? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ugo, Usi, Uko, Uzi, Ugi, Uuk, Uku, Uco
Vajza me tinguj të ngjashëm:Uus, Uschi, Uge, Usagi, Uky, Ushi, Usha, Ueki
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 90 Ukko's në Facebook. Pozicioni #192342
Kategoritë:Emra finlandeze - Popullore fund emrat boy
Komente nga UkkoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ukko? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ukko? Voto për emrin tënd