Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Turk

Është emri yt Turk? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tris, Tarik, Tarek, Tracy, Theodorus, Tarak, Theodoric, Tarique
Vajza me tinguj të ngjashëm:Teresa, Trisha, Tricia, Theresia, Thrisha, Tirzah, Terza, Térèse
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Esa, Lucida, Esi
Emrat e vëllezërve:Arbjo
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3640 Turk's në Facebook. Pozicioni #13103
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga TurkPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Turk? Voto për emrin tënd


Është emri yt Turk? Voto për emrin tënd