Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tijs

Është emri yt Tijs? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Matthias
Djem me tinguj të ngjashëm:Thiago, Tys, Tze, Theseus, Taj, Takao, Titus, Thaddeus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tika, Tazia, Tosca, Tess, Tikeya, Tessia, Tiesha, Tisha
Vlerësimi:
4/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 405 Tijs's në Facebook. Pozicioni #65397
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat e shkurtër - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga TijsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tijs? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tijs? Voto për emrin tënd