Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tibbot

Është emri yt Tibbot? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Theobald
Djem me tinguj të ngjashëm:Toft, Thabet, Tefta, Tioboid, Taft, Taavetti, Thibaud, Thaabit
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tabatha, Tabita, Tabitha, Tibbath, Tapti, Tavita, Thu Việt, Tabata
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat irlandez
Komente nga TibbotPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tibbot? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tibbot? Voto për emrin tënd