Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tabatha

Është emri yt Tabatha? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Toft, Thabet, Tefta, Tioboid, Taft, Tibbot, Taavetti, Thibaud
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tabita, Tabitha, Tibbath, Tapti, Tavita, Thu Việt, Tabata, Tobit
Vlerësimi:
4.5/5
yje 190 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 136 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 135 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 133 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 168 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 168 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 39410 Tabatha's në Facebook. Pozicioni #1968
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 spanjisht emrat - Popullore spanjisht emrat vajzë
Komente nga TabathaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tabatha? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tabatha? Voto për emrin tënd