Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tavita

Është emri yt Tavita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Octavia Also possibly a Samoan name.
Djem me tinguj të ngjashëm:Toft, Thabet, Tefta, Tioboid, Taft, Tibbot, Taavetti, Thibaud
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tabatha, Tabita, Tabitha, Tibbath, Tapti, Thu Việt, Tabata, Tobit
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 695 Tavita's në Facebook. Pozicioni #44491
Kategoritë:Top 100 ukrainisht emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga TavitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tavita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tavita? Voto për emrin tënd