Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Theobald

Është emri yt Theobald? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Tibbot
Djem me tinguj të ngjashëm:Tibald, Tybalt, Thibault, Thibauld, Tibault, Tebaldo, Tibalt, Tibbolt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tibelde, Tablita, Tibeldie, Tibelda
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 135 Theobald's në Facebook. Pozicioni #144057
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga TheobaldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Theobald? Voto për emrin tënd


Është emri yt Theobald? Voto për emrin tënd