Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Tybalt

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Tybalt.
Është emri yt Tybalt? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Trim
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Dietbald
Djem me tinguj të ngjashëm:Tibald, Theobald, Thibault, Thibauld, Tibault, Tebaldo, Tibalt, Tibbolt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tibelde, Tablita, Tibeldie, Tibelda
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2100 Tybalt's në Facebook. Pozicioni #19807
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga TybaltPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tybalt? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tybalt? Voto për emrin tënd