Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Thaissa

Është emri yt Thaissa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Thiago, Tys, Tze, Theseus, Taj, Takao, Titus, Thaddeus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tika, Tazia, Tosca, Tess, Tikeya, Tessia, Tiesha, Tisha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 82 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 66 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 66 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 65 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 77 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 72 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 165 Thaissa's në Facebook. Pozicioni #124886
Kategoritë:Top 100 portugalisht emrat - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga ThaissaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Thaissa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Thaissa? Voto për emrin tënd