Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tekle

Është emri yt Tekle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tjalle, Tsiishch`ili, Taekle, Tijl, Tygl, Tze'el, Tsjelle, Tokala
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tekla, Thecla, Thekla, Tzalul, Theokleia, Tessel, Tiassale, Tecla
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 575 Tekle's në Facebook. Pozicioni #50888
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga TeklePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tekle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tekle? Voto për emrin tënd