Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tamás

Është emri yt Tamás? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tomasso, Thomas, Tommaso, Tomos, Tamas, Tung, Twins, Tamnais
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tinka, Tanja, Tameka, Tomke, Themis, Tanis, Tomasa, Tineke
Vlerësimi:
4.5/5
yje 98 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 77 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 79 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 78 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 95 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 93 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11105 Tamás's në Facebook. Pozicioni #5445
Kategoritë:
Komente nga TamásPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tamás? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tamás? Voto për emrin tënd