Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Taline

Është emri yt Taline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Talin
Djem me tinguj të ngjashëm:Tolan, Tillmann, Tilian, Tilman, Tallen, Talon, Tieleman, Talmon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Telma, Thelma, Telema, Thelema, Talen, Talma, Talwyn, Thúy Liên
Vlerësimi:
5/5
yje 74 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 47 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 47 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 59 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 61 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2370 Taline's në Facebook. Pozicioni #18109
Kategoritë:Emrat armene - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga TalinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Taline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Taline? Voto për emrin tënd