Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Szilveszter

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Szilveszter.
Është emri yt Szilveszter? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pyll
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Silvestro, Sylvester, Silvester, Sylvestre, Silvestr, Silvestre, Silvestar, Silyvester
Vajza me tinguj të ngjashëm:Silvestra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 210 Szilveszter's në Facebook. Pozicioni #104986
Kategoritë:Emrat hungareze - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga SzilveszterPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Szilveszter? Voto për emrin tënd


Është emri yt Szilveszter? Voto për emrin tënd