Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Silvester

Është emri yt Silvester? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Silvestra, Sylvester, Sylvestre, Sylwester
Djem me tinguj të ngjashëm:Silvestro, Sylvester, Szilveszter, Sylvestre, Silvestr, Silvestre, Silvestar, Silyvester
Vajza me tinguj të ngjashëm:Silvestra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3515 Silvester's në Facebook. Pozicioni #13452
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1910
Komente nga SilvesterPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Silvester? Voto për emrin tënd


Është emri yt Silvester? Voto për emrin tënd