Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Silvestro

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Silvestro.
Është emri yt Silvestro? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sylvester, Szilveszter, Silvester, Sylvestre, Silvestr, Silvestre, Silvestar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Silvestra
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 320 Silvestro's në Facebook. Pozicioni #77555
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga SilvestroPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Silvestro? Voto për emrin tënd


Është emri yt Silvestro? Voto për emrin tënd