Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Sylvester

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Sylvester.
Është emri yt Sylvester? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Silvester
Djem me tinguj të ngjashëm:Silvestro, Szilveszter, Silvester, Sylvestre, Silvestr, Silvestre, Silvestar, Silyvester
Vajza me tinguj të ngjashëm:Silvestra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 28260 Sylvester's në Facebook. Pozicioni #2587
Kategoritë:Popullore danez emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1933
Komente nga SylvesterPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sylvester? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sylvester? Voto për emrin tënd