Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Strom

Është emri yt Strom? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Shkodran, Saturnino, Sturm, Storm, Struan, Stuurman, Suketharam, Sterne
Vajza me tinguj të ngjashëm:Siti Rani, Saturnina, Steren, Southern, Setyarini, Struana, Stormie, Sterna
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 340 Strom's në Facebook. Pozicioni #74309
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga StromPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Strom? Voto për emrin tënd


Është emri yt Strom? Voto për emrin tënd