Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sterne

Është emri yt Sterne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Strom, Shkodran, Saturnino, Sturm, Storm, Struan, Stuurman, Suketharam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Siti Rani, Saturnina, Steren, Southern, Setyarini, Struana, Stormie, Sterna
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Sterne's në Facebook. Pozicioni #230563
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga SternePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sterne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sterne? Voto për emrin tënd