Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Storm

Është emri yt Storm? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Sturm
Djem me tinguj të ngjashëm:Strom, Shkodran, Saturnino, Sturm, Struan, Stuurman, Suketharam, Sterne
Vajza me tinguj të ngjashëm:Siti Rani, Saturnina, Steren, Southern, Setyarini, Struana, Stormie, Sterna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 36 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17965 Storm's në Facebook. Pozicioni #3707
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emra daneze Top 100 2010 - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat Top1000 amerikanë në 1991
Komente nga StormPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Storm? Voto për emrin tënd


Është emri yt Storm? Voto për emrin tënd