Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stormie

Është emri yt Stormie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Strom, Shkodran, Saturnino, Sturm, Storm, Struan, Stuurman, Suketharam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Siti Rani, Saturnina, Steren, Southern, Setyarini, Struana, Sterna, Saturna
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4140 Stormie's në Facebook. Pozicioni #11830
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga StormiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stormie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stormie? Voto për emrin tënd