Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Skelton

Është emri yt Skelton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Saladin, Sheldon, Salahuddin, Selden, Shelton, Siltn, Seldon, Seltn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sultan, Sultana, Scheltine, Sultaana, Schaldina, Soultana, Scholten, Sheldyn
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Skelton's në Facebook. Pozicioni #230772
Kategoritë:
Komente nga SkeltonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Skelton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Skelton? Voto për emrin tënd