Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Seldon

Është emri yt Seldon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Saladin, Sheldon, Salahuddin, Selden, Shelton, Siltn, Seltn, Shelden
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sultan, Sultana, Scheltine, Sultaana, Schaldina, Soultana, Scholten, Sheldyn
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 395 Seldon's në Facebook. Pozicioni #66644
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1897
Komente nga SeldonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Seldon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Seldon? Voto për emrin tënd