Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sheldon

Është emri yt Sheldon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Saladin, Salahuddin, Selden, Shelton, Siltn, Seldon, Seltn, Shelden
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sultan, Sultana, Scheltine, Sultaana, Schaldina, Soultana, Scholten, Sheldyn
Vlerësimi:
4.5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 69945 Sheldon's në Facebook. Pozicioni #1252
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2000
Komente nga SheldonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sheldon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sheldon? Voto për emrin tënd