Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Shelton

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Shelton.
Është emri yt Shelton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Saladin, Sheldon, Salahuddin, Selden, Siltn, Seldon, Seltn, Shelden
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sultan, Sultana, Scheltine, Sultaana, Schaldina, Soultana, Scholten, Sheldyn
Vlerësimi:
5/5
yje 44 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10620 Shelton's në Facebook. Pozicioni #5652
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1917
Komente nga SheltonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shelton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shelton? Voto për emrin tënd