Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Shelly

Është emri yt Shelly? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Shelley
Djem me tinguj të ngjashëm:Sol, Sallai, Sallu, Sachiel, Sohil, Suhayl, Sal, Sekel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suela, Sheila, Sheilah, Shaila, Sali, Sele, Sallie, Sela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 76 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 64 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 62 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 233365 Shelly's në Facebook. Pozicioni #443
Kategoritë:Popullore hebraik emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1891
Komente nga ShellyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shelly? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shelly? Voto për emrin tënd