Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Shelley

Është emri yt Shelley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Shelly
Djem me tinguj të ngjashëm:Sol, Sallai, Sallu, Sachiel, Sohil, Suhayl, Sal, Sekel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suela, Sheila, Sheilah, Shaila, Sali, Sele, Sallie, Sela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 195905 Shelley's në Facebook. Pozicioni #518
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1895
Komente nga ShelleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shelley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shelley? Voto për emrin tënd