Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Saimonas

Është emri yt Saimonas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Singh, Sancho, Sheamus, Sanchez, Shems, Seamus, Semachiah, Sheumais
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sumeja, Sonja, Sanja, So-Young, Sanneke, Senga, Sence, Sonika
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Saimonas's në Facebook. Pozicioni #484669
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga SaimonasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Saimonas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Saimonas? Voto për emrin tënd