Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rudella

Është emri yt Rudella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Radley, Raedleah, Rodel, Ridley, Redley, Rutley, Rodwell, Rodell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rudelle, Raydhell, Rydel, Redell, Radella, Radilu, Rahadatul, Reydel
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Rudella's në Facebook. Pozicioni #425235
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga RudellaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rudella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rudella? Voto për emrin tënd