Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Radley

Është emri yt Radley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Raedleah, Rodel, Ridley, Redley, Rutley, Rodwell, Rodell, Ridhotul
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rudelle, Raydhell, Rudella, Rydel, Redell, Radella, Radilu, Rahadatul
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1160 Radley's në Facebook. Pozicioni #30662
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga RadleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Radley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Radley? Voto për emrin tënd