Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ridley

Është emri yt Ridley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Radley, Raedleah, Rodel, Redley, Rutley, Rodwell, Rodell, Ridhotul
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rudelle, Raydhell, Rudella, Rydel, Redell, Radella, Radilu, Rahadatul
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 970 Ridley's në Facebook. Pozicioni #34938
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga RidleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ridley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ridley? Voto për emrin tënd