Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Redell

Është emri yt Redell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Radley, Raedleah, Rodel, Ridley, Redley, Rutley, Rodwell, Rodell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rudelle, Rudella, Raydhell, Rydel, Radella, Radilu, Rahadatul, Reydel
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 295 Redell's në Facebook. Pozicioni #82270
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga RedellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Redell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Redell? Voto për emrin tënd