Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Quin

Është emri yt Quin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Conn
Djem me tinguj të ngjashëm:Qani, Qasim, Quốc An, Quinn, Quany, Quốc Hiền, Quốc Anh, Quinian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Quianna, Queen, Quynh, Queeny, Queenie, Quyen, Quỳnh Như, Quiana
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7985 Quin's në Facebook. Pozicioni #7047
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat e shkurtër - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga QuinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Quin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Quin? Voto për emrin tënd