Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Queen

Është emri yt Queen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Quin, Qani, Qasim, Quốc An, Quinn, Quany, Quốc Hiền, Quốc Anh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Quianna, Queeny, Quynh, Queenie, Quyen, Quỳnh Như, Quiana, Quỳnh Hoa
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2545 Queen's në Facebook. Pozicioni #17158
Kategoritë:
Komente nga QueenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Queen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Queen? Voto për emrin tënd