Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Queenie

Është emri yt Queenie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Quin, Qani, Qasim, Quốc An, Quinn, Quany, Quốc Hiền, Quốc Anh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Quianna, Queen, Quynh, Queeny, Quyen, Quỳnh Như, Quiana, Quỳnh Hoa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25960 Queenie's në Facebook. Pozicioni #2759
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga QueeniePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Queenie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Queenie? Voto për emrin tënd