Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Quim

Është emri yt Quim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Quin, Qani, Qasim, Quốc An, Quinn, Quany, Quốc Hiền, Quốc Anh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Quianna, Queen, Queeny, Quynh, Queenie, Quyen, Quỳnh Như, Quiana
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 540 Quim's në Facebook. Pozicioni #53309
Kategoritë:Emrat Katalonje - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga QuimPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Quim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Quim? Voto për emrin tënd