Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pomi

Është emri yt Pomi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Poema, Peppino, Pom, Panini, Pon, Pany, Pebin, Peibyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Peony, Penine, Pien, Pam, Pen, Panni, Pavan, Poonam
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Pomi
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 360 Pomi's në Facebook. Pozicioni #71419
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Pomi


Pomi 2017-11-20
Super!

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pomi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pomi? Voto për emrin tënd