Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pere

Është emri yt Pere? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Piero, Per, Par, Peer, Perry, Puro, Prior, Pir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pura, Priya, Pure, Pur, Prea, Prue, Puriya, Peri
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1880 Pere's në Facebook. Pozicioni #21493
Kategoritë:Emrat Katalonje - Top 100 Catalonian emrat - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga PerePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pere? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pere? Voto për emrin tënd