Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pasqualle

Është emri yt Pasqualle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Pascal, Pascual, Pasquale, Pagiel, Pasqual, Paskal, Paschal, Pashcal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Paisley, Pascuala, Pascala, Paschoal, Pascale, Pascall, Posoula, Posala
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Pasqualle's në Facebook. Pozicioni #726913
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga PasquallePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pasqualle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pasqualle? Voto për emrin tënd