Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pasquale

Është emri yt Pasquale? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Paschalis
Djem me tinguj të ngjashëm:Pascal, Pascual, Pagiel, Pasqual, Paskal, Paschal, Pashcal, Pekelo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pasqualle, Paisley, Pascuala, Pascala, Paschoal, Pascale, Pascall, Posoula
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7400 Pasquale's në Facebook. Pozicioni #7463
Kategoritë:Emra italiane - Emrat Top1000 amerikanë në 1940
Komente nga PasqualePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pasquale? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pasquale? Voto për emrin tënd