Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pascal

Është emri yt Pascal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Paschalis
Variante:Pascale, Pascalle, Paskal
Djem me tinguj të ngjashëm:Pascual, Pasquale, Pagiel, Pasqual, Paskal, Paschal, Pashcal, Pekelo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pasqualle, Paisley, Pascuala, Pascala, Paschoal, Pascale, Pascall, Posoula
Vlerësimi:
4/5
yje 99 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 51 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 51 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 52 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 91 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 90 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 36535 Pascal's në Facebook. Pozicioni #2081
Kategoritë:Emra italiane - Popullore francez emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1898
Komente nga PascalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pascal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pascal? Voto për emrin tënd