Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pascual

Është emri yt Pascual? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Pascal, Pasquale, Pagiel, Pasqual, Paskal, Paschal, Pashcal, Pekelo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pasqualle, Paisley, Pascuala, Pascala, Paschoal, Pascale, Pascall, Posoula
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3230 Pascual's në Facebook. Pozicioni #14348
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga PascualPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pascual? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pascual? Voto për emrin tënd