Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Obi

Është emri yt Obi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Opu, Obe, Obbe, Offa, Obie, Oiva, Ouahib, Oof
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oba, Ovy, Ovi, Ove, Ova, Ovia, Opa, Ouafa
Vlerësimi:
4/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8910 Obi's në Facebook. Pozicioni #6473
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga ObiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Obi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Obi? Voto për emrin tënd